Kursy Reiki

Zapraszam Cię do poznania niezwykłej metody, której Światło pozwala wrócić do równowagi i harmonii na wszystkich polach istnienia. Reiki uzdrawia nie tylko ciało, ale również poszerza świadomość i pokazuje wielowymiarowość energii naszego życia.

Pokażę Ci, że Reiki to metoda dla każdego

Nie potrzebujesz specjalnych umiejętności, przygotowań, czy predyspozycji, aby pracować z tą energią.
Wystarczy chęć i otwartość!

Jeśli więc czujesz, że chcesz pracować z energią, przekazywać Światło osobom, które go potrzebują, uzdrawiać na wielu płaszczyznach siebie i innych, zapraszam!

Czym jest Reiki?

Reiki - Nie tylko uzdrawianie

System Reiki, w ramach którego pracuję i którego uczę, to USUI SHIKI RYOHO. Nazwa ta w bezpośrednim tłumaczeniu oznacza

„Metoda Uzdrawiania Uniwersalną Energią Życia wg Usui”.

Reiki stworzone zostało przez dr Mikao Usui, kiedy to w 1914 r. otrzymał wizje symboli, przekazy energetyczne ze Światła oraz zdolność uzdrawiania.

Nazwa systemu wskazuje także na inny, bardzo istotny dla mnie aspekt Reiki – bazuje ona na Uniwersalnej Energii Życia. Możemy nazwać ją Światłem, Bezwarunkową Miłością, energią Źródła, lub w dowolny inny sposób. Bo Reiki to nie jest ani religia, ani system wierzeń. To metoda pozwalająca każdemu pracować z piękną energią, niosącą uzdrowienia i rozwój.

Reiki jest także bardzo otwartym systemem pracy. Możesz łączyć je z innymi dziedzinami swojej pracy energetycznej, ponieważ jako energia uniwersalna i inteligentna, nie wchodzi w konflikt z innymi technikami.

Energia Reiki nie może zaszkodzić, nie jest w stanie skrzywdzić i niesie tylko Najwyższe Dobro Bezwarunkowej Miłości.

Poznawanie i nauka Reiki w mojej linii przekazu Usui Shiki Ryoho podzielona jest na III Stopnie, podczas których jako Mistrz – Nauczyciel przekazuję Ci inicjacje.

Jest to linia nazywana Zachodnią Gałęzią Reiki, zapoczątkowana przez Hawayo Takatę, która rozpropagowała tę metodę poza granicami Japonii.

Podczas pierwszego stopnia Reiki poznasz pochodzenie i tradycję metody. Nauczę Cię podstaw pracy energetycznej oraz jej higieny. Zapoznasz się z wiedzą na temat systemów energetycznych, bazując na czakrach i dowiesz się jak robić zabiegi reiki sobie i innym, będąc Przepływie i wykorzystując tradycyjne układy dłoni.

W trakcie kursu na I Stopień, otrzymasz ode mnie 4 inicjacje wzmacniające przepływ energii, oczyszczające i otwierające na uzdrowienia.

Co ważne, inicjacje mają na celu otworzyć to, co zawsze było w Tobie, choć może do tej pory ukryte czy niezauważone. W ich trakcie nie zaszczepiamy w Tobie żadnej nowej energii, a otwieramy dostęp do Twojej naturalnej Mocy.

Uzdrowiciel drzemie w każdym z nas! 

Inicjacje Reiki, korzystając z naturalnej energii życia, pozwalają oświetlić do niego drogę.

Już po pierwszym stopniu możesz zacząć praktykę reiki dla siebie i dla innych. Może się okazać, że Twój rozwój pięknie przyspieszy, pogłębi się intuicja, a przede wszystkim poprawi się Twój stan zdrowia. Bowiem pośrednicząc w uzdrowieniach innych, uzdrawiasz  i wzmacniasz także siebie.

Drugi stopień Reiki to poszerzenie świadomości i pracy energetycznej poza czas i przestrzeń. Nauczysz się techniki pozwalającej  pracować na odległość. Pokażę Ci, że energia uzdrowień może dotyczyć nie tylko fizyczności, ale także spraw codziennych, relacji, a nawet przeszłości.

Otwierając się na świat energii poza samą fizycznością, jeśli zechcesz, możesz wkroczyć na ścieżkę wspaniałego rozwoju duchowego.

Na trzeci stopień Reiki zapraszam osoby pochodzące z mojej linii przekazu, aktywnie pracujące z uzdrowieniami energią Reiki od conajmiej roku. Inicjacja na ten stopień pozwoli Ci nauczać i przekazywać swoim uczniom inicjacje jako Mistrz Nauczyciel.

Zapraszam Cię z Serca

Jeśli czujesz, że uzdrawianie, rozwój świadomości i Reiki Cię wzywają, zapraszam na jeden z kursów, które regularnie organizuję.

O mnie

WOJTEK GWARDYS

Jestem Mistrzem – Nauczycielem Reiki pracującym w Przestrzeniach Uzdrowień  Kanałem dla Energii Światła i Najwyższych Potencjałów oraz Spaceholder’em.

Pracuję z Matrycą Ziemi, przepływami Energii i channelingiem. Jestem Krystalicznym Kanałem dla Światła, które przekazuję innym. Tworzę Przestrzenie Światła i Uzdrowień, które potrafię utrzymać nie tylko dla pojedynczych osób, ale także dla dużych Kręgów, dbając o wszystkich uczestników.

Poza pracą energetyczną, jestem także pszczelarzem. To wspaniałe zajęcie pozwala mi utrzymywać głębszą więź z naturą, jej rytmem i niesamowitą mądrością Ziemi.

Twoje pełne zdrowie to Twój najwyższy potencjał. Z radością poprowadzę Cię w jego kierunku i pokażę Ci, że prawdziwe Uzdrowienia są w Tobie.

Zapisz się na najbliższy kurs

Aktualne terminy kursów reiki

Najbliższe Certyfikowane Kursy Reiki
Ceny Kursów Reiki

Kursy prowadzę także dla grup prywatnych. Jeśli więc chcesz wziąć udział w inicjacjach z bliskimi lub znajomymi z Twojego kręgu, daj mi znać.

Istnieje możliwość zorganizowania kursu dla minimum 2 osób. Cenę takiego spotkania ustalamy wtedy indywidualnie i zależy ona między innymi od miejsca przeprowadzenia kursu czy też kosztu wynajmu salki.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kursie lub masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie na adres wojtek@twojhealer.pl lub skorzystaj z formularza poniżej.

Do zobaczenia!

Napisz do mnie, jeśli chcesz się zapisać lub o coś zapytać.

Każda droga i każdy proces zaczyna się od intencji i powiedzenia „Tak!”.